KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 13636769

nr 1363 6769

Alve Nordenhielm

(f. 1930), Sverige

Blandteknik / collage, Komposition. Signerad, 15x49 cm

Kondition: slitage, skador

Alve Nordenhielm, svensk målare född i Malmö 1930.

Utrop:

500 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:45:17

Alve Nordenhielm

Läs mer om Alve Nordenhielm